Naprawa laptopów Janikowo

Naprawa laptopów w Janikowie? ROBKOMP to gwarancja satysfakcji!

Szukasz sprawdzonego serwisu, prowadzącego naprawę laptopów w Janikowie? Wybierz specjalistów, zaufaj docenianej na lokalnym rynku firmie ROBKOMP. Bazując na najlepszych częściach do naprawy i dzięki doświadczonym fachowcom, jesteśmy w stanie w krótkim czasie naprawić wszelkie usterki w sprzęcie komputerowym. Nasza praca to nasza pasja, co przekłada się na poziom świadczonych napraw laptopów w Janikowie – potwierdzają to setki zadowolonych Klientów!

Naprawa laptopów Janikowo

Naprawa laptopów w Janikowie – jakie usługi wykonujemy?

Firma ROBKOMP zajmuje się fachową diagnostyką, naprawą i konserwacją sprzętu komputerowego. Naprawa laptopów w Janikowie to przede wszystkim:

  • naprawa i wymiana uszkodzonych lub wyrwanych portów USB i gniazd ładowania,
  • naprawa i wymiana układów BGA (układów graficznych),
  • naprawa i wymiana układów chłodzenia,
  • osuszanie i naprawa części po zalaniu,
  • naprawa i wymiana uszkodzonych ekranów, matryc, gniazd audio, klawiatur.
Naprawa laptopów Janikowo

ROBKOMP – serwis z pasją!

Firma ROBKOMP działa i rozwija się od 2010 roku, zdobywając zaufanie setek klientów w Janikowie i okolicy. Specjalizujemy się nie tylko w naprawie laptopów w Janikowie, ale też w naprawie komputerów, sprzedaży kas fiskalnych, naprawie telefonów komórkowych, tabletów, konsoli do gier, obsłudze IT firm, sprzedaży sprzętu komputerowego. Dzięki rozbudowanemu serwisowi, jesteśmy w stanie wykonać większość napraw w ciągu 24 godzin, często serwisu dokonujemy u Klienta. Oferujemy naprawę laptopów w Janikowie w konkurencyjnych cenach, wraz z profesjonalną obsługą zakupionego u nas sprzętu.

Skontaktuj się z nami