Oferujemy


Projektowanie Stron www różnego rodzaju, począwszy od tzw. wizytówki firmy, porpzez strony z aktywną zawartością, kończąc na serwisach informacyjnych, fora internetowe i sklepy interntowe.

Indywidualny projekt strony www, pozwoli wyróżnić Twoją firmę spóśród tysięcy w internecie.  Nowoczesne techniki projektowania zapewniają pełną kampatybilność strony i prawidłowe działanie na każdym tablecie czy telefonie.


Profesjonalne usługi hostingowe oraz dzierżawa domen.
Pozwól nam zaopiekować się Twoją firmą w internecie. Serwery FTP i www, indywidualna poczta e-mail w twoim zdresem www. Fachowa obsługa, kopie bezpeiczeństwa strony, nadzór nad pocztą e-mail. Nasze usługi hostingowe cieszą się bardzo wysoką niezawodnością na poziomie niemal 100%. Nielimitowana powierzchnia ftp, a opłata tylko za wykorzystaną powierzchnię dyskową.


Pozycjonowanie stron www. 
Mało osób trafia na twoją stronę? My to zmienimy. Mamy przygotowane różne pakiety aktywności dostosowane do charakteru i potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy 100% zadowolenia, gwaranctujemy wzrost ilości odwiedzin na o kilkaset procent. Wielu naszych klientów w swojej kategorii już osiągnęło pierwszą pozycję w wyszukiwarce. 


Posiadamy prężnie działający sklep, w którym dostaniesz wszystko do swojego komputera, laptopa, drukarki czy tableta. Posiadamy bardzo szeroką i atrakcyjną cenowo ofertę na materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretnej części, to bez problemu u nas ją znajdziesz, jeśli jej nie ma, to gwarantujemy ci dostawę na drugi dzień roboczy.

Mamy najniższe ceny w mieście - SPRAWDŹ NAS !!!


Nasza specjalność to naprawa komputerów PC, laptopów, drukarek oraz monitorów. Zapewniamy bardzo wysoką jakość usług. Na każdą naprawę sprzętu dajemy gwarancję.

Nie jesteś pewnien czy naprawa się opłaca, nie ma sprawy u nas diagnostyka wraz z wyceną naprawy kosztuje tylko 20zł. 

U nas możesz naprawić uszkodzony sprzęt bez utraty gwarancji.

Dojeżdzamy do klienta na terenie Mogilna i okolic !!! Zadzwoń !!!