ROBKOMP to projektowanie stron www. Nasza firma zawsze za priorytet stawiała sobie tę gałąź branży informatycznej. Od założenia firmy głównym naszym PKD było projektowanie stron. Nasza firma z sukcesem przez wszystkie lata swojej działalności stworzyła i prowadziła wiele stron www. Począwszy od najprostszych stron – wizytówek firm, po duże serwisy, które wymagają codziennej administracji i moderacji. Projektowanie stron jest bardzo dynamicznie się zmieniającą specjalizacją i nasza firma wkłada wiele trudu w to aby cały czas podążać za trendami  i zmieniającymi się standardami.

WIZJA – PROJEKT GRAFICZNY – REALIZACJA  – REJESTRACJA – PROMOWANIE

WIZJA  – Na wstępie rozmowy z klientem wyznaczamy sobie cel który klient chciałby osiągnąć, a później pracownicy naszej firmy robią wszystko aby to zrealizować.

PROJEKT GRAFICZNY – niezbędne jest aby wszystkie elementy graficzne firmy były spójne: logo firmy, oznakowanie budynku firmy, strona www, materiały reklamowe. Właśnie dlatego ten etap jest niezmiernie istotny tak aby klient niezależnie gdzie się spotka z naszą reklamą, wiedział dokładnie o co chodzi i szybko potrafił poprawnie skojarzyć z naszą marką. Zanim przejdziemy do kolejnego etapu projektowania niezbędne jest uzyskanie pozytywnej akceptacji projektu przez klienta.

REALIZACJA – czyli od słów do czynów. Tutaj w łączymy projekt graficzny wraz z tekstem i zaczyna powstawać strona. Wciąż na tym etapie klient ma możliwość dokonywania modyfikacji projektu, bo czasami dopiero jak się coś zobaczy w praktyce to można to ulepszyć i doprowadzić do ideału. Zawsze nam zależy żeby końcowy efekt był na tyle dobry by każdy kto raz już zajrzy na tę stronę to będzie chciał tu z przyjemnością wrócić

REJESTRACJA – po zakończonej realizacji przechodzimy do rejestracji strony w wyszukiwarkach internetowych. Gdyż nawet najlepsza strona która nie będzie tam zarejestrowana to nikt nigdy jej nie znajdzie, a cały wysiłek i nakład finansowy pójdzie na marne. Na tym etapie też uruchamy dla naszych klientów konta firmowe w social media.

PROMOWANIE – reklama dźwignią handlu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadcznie jak prawidłowo i szybko sprawić aby naszą stronę regularnie odwiedzali klienci. Tutaj w zależności od budżetu można oprzeć się wyłącznie na bezpłatnych formach promowania lub utworzyć płatną kampanię, zakłdając że ta inwestycja szybko zwróci się poprzez wzrost sprzedaży w firmie.

Masz pytania – zachęm zatem do kontaktu więcej informacji na stronie „kontakt”