Warning: Creating default object from empty value in /home/robkomp2/ftp/rr2019/wp-content/themes/Melos_Pro/admin/main/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Projektowanie Stron WWW – ROBKOMP Serwis i Naprawa Komputerów i Telefonów, Drukarek, Nawigacje GPS, Sklep Komputerowy

ROBKOMP to projektowanie stron www. Nasza firma zawsze za priorytet stawiała sobie tę gałąź branży informatycznej. Od założenia firmy głównym naszym PKD było projektowanie stron. Nasza firma z sukcesem przez wszystkie lata swojej działalności stworzyła i prowadziła wiele stron www. Począwszy od najprostszych stron – wizytówek firm, po duże serwisy, które wymagają codziennej administracji i moderacji. Projektowanie stron jest bardzo dynamicznie się zmieniającą specjalizacją i nasza firma wkłada wiele trudu w to aby cały czas podążać za trendami  i zmieniającymi się standardami.

WIZJA – PROJEKT GRAFICZNY – REALIZACJA  – REJESTRACJA – PROMOWANIE

WIZJA  – Na wstępie rozmowy z klientem wyznaczamy sobie cel który klient chciałby osiągnąć, a później pracownicy naszej firmy robią wszystko aby to zrealizować.

PROJEKT GRAFICZNY – niezbędne jest aby wszystkie elementy graficzne firmy były spójne: logo firmy, oznakowanie budynku firmy, strona www, materiały reklamowe. Właśnie dlatego ten etap jest niezmiernie istotny tak aby klient niezależnie gdzie się spotka z naszą reklamą, wiedział dokładnie o co chodzi i szybko potrafił poprawnie skojarzyć z naszą marką. Zanim przejdziemy do kolejnego etapu projektowania niezbędne jest uzyskanie pozytywnej akceptacji projektu przez klienta.

REALIZACJA – czyli od słów do czynów. Tutaj w łączymy projekt graficzny wraz z tekstem i zaczyna powstawać strona. Wciąż na tym etapie klient ma możliwość dokonywania modyfikacji projektu, bo czasami dopiero jak się coś zobaczy w praktyce to można to ulepszyć i doprowadzić do ideału. Zawsze nam zależy żeby końcowy efekt był na tyle dobry by każdy kto raz już zajrzy na tę stronę to będzie chciał tu z przyjemnością wrócić

REJESTRACJA – po zakończonej realizacji przechodzimy do rejestracji strony w wyszukiwarkach internetowych. Gdyż nawet najlepsza strona która nie będzie tam zarejestrowana to nikt nigdy jej nie znajdzie, a cały wysiłek i nakład finansowy pójdzie na marne. Na tym etapie też uruchamy dla naszych klientów konta firmowe w social media.

PROMOWANIE – reklama dźwignią handlu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadcznie jak prawidłowo i szybko sprawić aby naszą stronę regularnie odwiedzali klienci. Tutaj w zależności od budżetu można oprzeć się wyłącznie na bezpłatnych formach promowania lub utworzyć płatną kampanię, zakłdając że ta inwestycja szybko zwróci się poprzez wzrost sprzedaży w firmie.

Masz pytania – zachęm zatem do kontaktu więcej informacji na stronie „kontakt”